1

IMG_7114.JPG

IMG_7118.JPG

2

IMG_7124.JPG

IMG_7138.JPG

IMG_7144.JPG

IMG_7152.JPG

IMG_7170.JPG

3
1396/11/19 پنجشنبه همزمان با روز انقلاب اسلامی؛ ایمان، جهاد و شهادت ادای احترام مدیرکل کتابخانه‌های عمومی یزد به مقام شامخ شهیدان والامقام مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد و جمعی از کارشناسان این اداره کل روز پنجشنبه 19 بهمن با حضور در منزل چهار تن از شهدای سرافزار شهرستان یزد، به مقام والای این شهیدان ادای احترام کردند.

در این دیدارهای صمیمی که رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد و نمایندگانی از بنیاد شهید و امور ایثارگران و سپاه الغدیر استان حضور داشتند، رقیه دوست فاطمی‌ها، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، فرارسیدن سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را خانواده شهدا و یادگاران این عزیزان تبریک گفت.

در این دیدارهای جداگانه که با حضور در منزل شهیدان حبیب‌الله رضایی، جابر کریمی، علی‌اکبر پنبه‌زاده و علی میرزازاده صورت گرفت، والدین و همسران شهیدان نیز خاطراتی از این پاسداران دلاور میهن اسلامی، بیان کردند.

گفتنی است، نوزدهم بهمن‌ماه روز «انقلاب اسلامی، ایمان، جهاد و شهادت» نامگذاری شده و در این روز، مردم و مسئولان به مقام شامخ شهیدان سرافراز ایران اسلامی ادای احترام کردند.

منبع: روابط عمومی اداره کل

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.