1397/2/20 پنجشنبه در آستانه سالروز فتح خرمشهر: کتاب‌های حوزه دفاع مقدس در شهرستان خاتم نقد می‌شود کتاب‌های «شیدائیان عشق» و «خط‌‌شکن کویر» در آستانه سالروز فتح خرمشهر، در شهرهای مروست و هرات به نقد کشیده می‌شود.

علی اسلامی، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان  با اعلام این خبر افزود : نشست نقد و بررسی کتاب «شیدائیان عشق» با همکاری ناحیه مقاومت بسیج خاتم در ساعت 17 و 30 دقیقه روز یکشنبه 23 اردیبهشت در حسینیه  مروست و در جوار قبور مطهر شهدای گمنام برگزار می‌شود.

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خاتم همچنین بیان کرد: کتاب «خط ‌شکن کویر» که به خاطرات شفاهی سردار محمدمهدی فرهنگ دوست، از فرماندهان دلاور یزدی در دوران دفاع مقدس پرداخته است نیز ساعت 20 و 30 دقیقه همان‌روز و با حضور نویسنده اثر در حسینیه صاحب الزمان(عج) هرات نقد خواهد شد.

اسلامی در خصوص محتوای این دو کتاب نیز گفت: شیدائیان عشق، روایت زندگی‌نامه، خاطرات و وصیت‌نامه شهدای مروست از زبان خانواده، دوستان و همرزمان شهدای عزیز است که با کوشش دبیرخانه خادمین شهدای مروست گردآوری و در سه بخش زندگینامه، خاطرات و وصیت نامه شهدا تدوین شده است.

وی ادامه داد: کتاب خط‌شکن کویر» نیز شامل مجموعه‌ای از خاطرات شفاهی سردار فرهنگ‌دوست و حاصل 43 جلسه مصاحبه و 42 ساعت خاطره‌گویی دوران دفاع مقدس است که به کوشش محمدعلی همتی جمع‌آوری شده است.
منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما