1397/7/18 چهارشنبه به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان همایش «کودک خانواده و زندگی خوب» در بهاباد برگزار شد به مناسبت هفته کودک، همایش «کودک، خانواده و زندگی خوب» به همت اداره کتابخانه‌های شهرستان بهاباد و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان برگزار شد.

حسین خادمی، نویسنده و صاحب‌نظر در حوزه کودک و خانواده در این نشست با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص حوزه جنگ نرم دشمنان علیه ملت ایران، گفت: هدف اصلی جنگ نرم، تغییر باورها و سست کردن ایمان مردم است.

وی افزود: در این جنگ پیچیده و خاموش، دشمن ایمان و معرفت مردم را نشانه گرفته و به سراغ سنگرهای معنوی می‌رود که آن‌ها را منهدم کند.

خادمی تصریح کرد: شبکه‌ها اجتماعی و فضای مجازی در کنار مزایای بسیار، معایب و خطراتی نیز دارد که عدم آشنایی کامل با آن می‌تواند آسیب‌هایی را برای خانواده‌ها به بار آورد که در این خصوص، بالا بردن سواد رسانه‌ای و سواد سایبری فرزندان و اعضای خانواده، موضوعی است که می‌تواند از آسیب‌های این حوزه بکاهد.

گفتنی است، این نشست با حضور جمعی از بانوان خانه‌دار عضو کتابخانه‌های عمومی و دانش‌آموزان دبستان دخترانه شاهد بهاباد در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان این شهرستان برگزار شد.
منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهاباد
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما